burada burada

20 Aralık 2010 Pazartesi

KATREMEDYA'dan SOSYAL SORUMLULUK


Ünlü oyuncu ve sanatçılarımızla düzenlenen OYUNCU İMZA GÜNLERİ Türkiye’nin tanınan ünlü yüzleri Ali Sürmeli, Selen Seyven ve Ayhan Eroğlu ile Kaz Dağları’nın eteklerinde, Balıkesir - Gönen çevresinde gerçekleşti.

Birçok sanatçının desteğiyle hazırlanan bu projeye destek veren ve katılacak ünlü oyuncu ve sanatçılarımızın arasında AYHAN EROĞLU başta olmak üzere METİN KEÇECİ, METİN YILDIZ, MURAT PROSÇİLER, MUSTAFA UZUNYILMAZ, ERDEN ALKAN, UĞUR ÇAVUŞOĞLU, ALİCAN YÜCESOY, MELİH ÇARDAK, BUGAY AKMAN, ELİF VERİT, SERDAR YEĞİN, RÜZGÂR AKSOY, SERENAY SARIKAYA, REYHAN KARACA, ÇAĞKAN TULHA, DİDEM ELLİALTI, SİNAN ÇALIŞKANOĞLU, ÖMÜR AK, MURAT KEKİLLİ, SAVAŞ ÖZDEMİR, ALİ BAŞAR, GÖKHAN KIRAÇ, EBRU OJEN ŞAHİN, GÖKÇE BAHADIR, SİBEL GÖKÇE, SELEN SEYVEN, FERİT KAYA, BÜLENT POLAT, SERA TOKDEMİR, GÖZDE MUTLUER, NEZ gibi sanatçı ve oyuncular bulunmaktadır.

Bu imza günleri projesinin iyi niyeti ve geliştirilebilecek içeriği aşağıdaki gibidir:
·        Radyo ve televizyon aracılığıyla, ünlü oyuncu veya sanatçının hayranlarına imza günü duyuruları yapılacak.

·        İmza gününe gelirken hayranlarından en az birer fazlası ile gelmelerini sağlanacak (oyuncak, kalem, fotoğraf makinesi, herhangi bir fazla)

·        Hayranların getirdiği fazlalar eksikleri olan yerlere iletilecek.(Her ünlü için değişik dernekler veya yardımlaşma merkezleriyle çalışılması planlanmaktadır. Örneğin; Ayhan Eroğlu, çocuklara yardım etmek istiyor, Reyhan Karaca hayvanlara yardım etmek istiyor)

·        Ünlü sanatçıların yüz tasarımlarının basıldığı tişörtlerinin hem organizasyon yerinde hem de daha sonra internet üzerinden satılarak sürekli bağış gelmesini sağlanacak.

·        Orada hazırlanan duvarda HATIRA fotoğrafı çektirilecek ve orada kalanlara güzel bir gün yaşatılacak ve bu günler sıklaştırılacak.

Amacımız, kısaca; eksiklerimizi tamamlamak.
Herkesin desteğine ihtiyacımız var.
Eksiklerimiz tamamlamak adına...AURTY - KATREMEDYA

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder