burada burada

iSA YOLDA - İSA is ON THE WAY

İ.S.A. (İSTERSEN SATIN AL)

Ürün yerleştirme diye bilinmeyen, sponsorluk denilerek geçiştirilen, üzerine milyonların döndüğü, Türkiye'de yavaş yavaş şekillenmeye başlayan bu pazarlama metodu en az 40 sene gecikme ile artık yol alıyor.

AURTY jenerik ismiyle pazarı bilinçlendirmeye çalışan AURTY - Ürün Yerleştirme Ajansı, İSA adı altında kurduğu marka ile İSTERSEN SATIN AL yani kısaltılmışı İSA olan ürün yerleştirme pazarlama tekniğinin ilk versiyonunu pazara oyuncu Ayhan Eroğlu resmi internet adresi ile 1 Haziran 2011 tarihinde sundu.

Televizyonun kumandası artık "MOUSE" olacak.

TIKLA SATIN AL modeli, internet üzerinde yaygınlaşmaya devam ederken, televizyon kanalları ve yapımcılar yapımlarında kullanılan ürünlerin internet satışı için dışarıdan destek almaya başladı bile! Genelde bireysel çalışmalarla yapılan yönlendirmeler için Türkiye dışında bu sektörde yapılan gelişmeler akıl sınırlarını aşacak boyutta değil!

TV KUMANDASI, KLAVYE DE OLDU!

Şimdiden bu işle ilgilenen tüm ilgililerin bu reklam-pazarlama modeline gereken önemi göstermesi gerekmekte.

AURTY, ürün yerleştirme modelinin satışa dönüştürme şeklini en kolay yöntemle ve çeşitli örneklerle gösterir. Amacımız, ürün yerleştirmenin büyük bir pazar olduğunu tüm pazara göstermektedir.

MARKALARIN SANATA, SANATIN DESTEĞE İHTİYACI VAR!


Size bir mesaj geldi! Riskli işler! ve daha fazlası...

Yurtdışında yapılmış ve bizim de gördüğümüz, görmenin de ötesinde satın aldığımız, kullandığımız ürünleri görmek için tıklayın.


İ.S.A. geliyor.

Herkese iyi ürün yerleştirmeler!


AURTY